Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz Thunder78 #23 üzenetére

    Belkin szerintem minden eszközére van ilyen garancia. Esetleg az összeg lehet változó.

    Az enyén is hasonló, csak 4 dugaljjal, és antenna védelem nélkül.

    Az csak 19500A-is véd, és 1000J-ig, de 20 milla forint garanciát vállalnak a rákötött eszközökre. Ez 3600W-ot bír el folyamatos üzemnél a doboza szerint.

    No ha érdekel valakit elég részletes infó van a cuccról a dobozon, a hozzáértők kedvéért, hogy ne a levegőbe beszéljünk:

    Elektromos adatok:
    230V/16A/50Hz/3680W

    Legnagyobb ennergia disszipáció: 1034J (fázis-nulla: 238J, fázis-föld: 238J, nulla-föld: 238J, telefon: 320J)
    Maximális áramlökés: 19500A (fázis-nulla: 6500A, fázis-föld: 6500A, nulla-föld: 6500A)
    Max feszültséglökés: 6000V
    Reakcióidő: <1ns

    Elektromágneses interferencia/zaj elnyomása: 150kHz~100MHz max 43dB csökkentéssel.

    Két indikátor led, ami jelzi a földelés és a túlfeszültségvédelem megfelelő működését

    300V-os fém oxid varrisztorok vannak benne túlfeszvédelemre

    Olvadóbiztosíték arra az esetre, ha nem tudja másképp elvezetni az energiát.

    Másodlagos biztosítékok és Varrisztorok az elektromos tüskék ellen

    Nagyfrekis kondenzátor az elektromos zavarok elnyelésére és kiegyenlítésére.

    Ja és persze az élettartam garancia. (Ha meghibásodik, vagy kiég védelem közben akkor ingyen javítják vagy kicserélik.)
    + A már említett csatlakoztatott eszközökre vonatkozó gari.

    A fenti adatok alapján egy szakmabéli biztos meg tudja mondani, hogy mit véd ki a cucc, és mit nem. Én annyira nem értek ehhez a részéhez.
    Szvsz ennyit megér, még ha esetleg nem is nyújt tökéletes biztonságot. (Igaz nekem ingyen volt. :DDD)

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák