Új hozzászólás Aktív témák

  • 7

    addikt

    válasz TaliGa #7 üzenetére

    Kensington Expert:

    Gondolkodtam rajta én is, főként az ára miatt nem mertem bevállalni (illetve azért, mert szintén nem találtam sehol). Olvastam róla is kritikákat, azt mondták, az egész koncepció remek, csak hangosan kattog a görgetőgyűrűje. Nekem is szimpatikus, kár, hogy nem volt lehetőségem kipróbálni. Örülök, hogy neked jól szuperál, irigyellek is kicsit :K
    További okai, amik miatt elvetettem: Azt hallottam, hogy a Kensington akkor igazán jó, ha fent van hozzá a driver is. Nem néztem utána, hogy van-e Linuxos driverük, és ha van, ugyanolyan jó-e de félek, hogy nem. Emiatt, illetve a nehéz beszerezhetőség miatt nem erőltettem.

    -=-=-=-=-=-

    Microsoftos Trackballok:

    Azt olvastam, nem gyártják már őket. Webáruházakban nem találtam, Tescokban jártam, de nem láttam egyben sem, így feladtam. Az Explorert illetően én is az említett hibákat hallottam (a gombok hülye kiosztása), továbbá azt is mondták, hogy érzékenyebb a koszolódásra, mint a Logitechek.
    Mivel nem tudtam beszerezni, megintcsak ejtettem.

    -=-=-=-=-=-

    Logitech Trackballok:

    Azt írták sok helyen, hogy ilyen pontos, olyan pontos. Nem tudom, mennyire márkamánia (Logitech-rajongók szeretik túlzottan ajnározni a termékeket), mindenesetre a Marble Mouse-t leszámítva nem hallottam negatív dolgokat egyikről sem. Mivel nekem fontos, hogy vezetékes legyen a Trackball (elvégre irányításban nem zavar a zsinór, elemmel/akkuval meg nem akarok tökölni, felesleges), ezért a számomra legszimpatikusabb versenyzőjük, a Cordless Trackball Optical kiesett. Maradt hát a Trackman Wheel vezetékes fajtája. Ezt rendeltem meg, jövő héten már ki is tudom próbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák