Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz mettek #899 üzenetére

    Hát igen, minden alkalommal elsírom magam mikor meglátom milyen lehetett volna az R6 Siege is.... Azok a por, füst effektek... áh de jók lennének... :K

    Igazából az Ubi a marketing mestere, mert nagyon ért hozzá hogyan etesse be a leendő vásárlókat..... csakhát ez a vásárlók megtévesztése kb. globális szinten :DDD de ahogy látom ezzel sok millióan rendben vannak :U (WTF? :F )

    Én teljesen megértem azokat akiknek jó gépük van és nyivákolnak a graf. miatt, mert ha tudják milyen lehetne és vinné is a gépük és úgy is volt hirdetve (3 éve! atyaég azóta már még egy diploma van....majdnem :D ) hogy fasza graf. lesz akkor ez kissé lehangoló.
    Ugyanígy R6 Siege is. Jó game, jó game, de a grafika fele amit ígértek. Így is élvezhető? Háát igen, de na... nyilván más lenne egy olyan szobában harcolni egymással ahol késsel lehetne vágni a port (pl. ezzel tök jól meg lehetne zavarni az ellent...instant smoke granade taktika --graf által)

    És szerintem az a nagyobbik baj, hogy mindenki azokat oltogatja akik ezt szóvá teszik, pedig épp nekik van igazuk, mert konkrétan átb..sz az Ubi már jó pár éve (WD, R6Siege, most talán ez is)... Mi lesz akkor GR Wildlands? Vagy amire nagyon kíváncsi vagyok For Honor? :))

    Persze nem jött még ki a game, nem tudni mi lesz a végleges, de Ubi előélete az utóbbi években és az eddig látottak alapján teljesen érthető ha kételyek merülnek fel. Aztán reméljük nem így lesz! :P

Új hozzászólás Aktív témák