ezt te tudod.

***

biztos emlékszel, egy éve volt a 7 hetes, fegyelmezett játékom. (+300k-s)
    amikor eljött a 8. hét, 2 dolgot csesztem el.
    1. jött 2 bukó szeló, (tét asszem 20-20k), és a harmadikat kihagytam, pedig be volt készítve.
    jött volna, err rögtön toltama negyediket, kicst idegből. persze, hogy nem jött
    2. és itt áthágtam a heti 60k-s szabályt, elkezdtem még feladogatni szelókat. és az volt az a hét, hog ysemmi papírforma nem volt.
    vagy nem kellett volna "ellenfázisban" raknom, vagy azok után meg kellett volna várnom a jövő hétfőt.

ott megértettem, hogy még totál fegyelemezetlen vagyok, gyakorolnom kell a nagytéteshez való visszatérésre.

***

"Gondolj bele 20 percük volt még 1 gólra félidőben, nem jött, 47. perc, 49. perc gól. 1 millióért."

hát, ja.
    nekem pár hete az angolok csináltak hasonlót. igaz, csak 81k-ért.
    2/7 kombi, 1 fi fix 2:2. 10 ft alaptét.
    90*90=8100 eredő
    egyik meccs 2:2, a másik 2:1. ott hasonló módon nem bírták beszenvedi a másodikat.

a te gólod ugye levileg sokkal könnyebb szülés lehetett volna.