Hirdetés

Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz maszi99 #253 üzenetére

    Pedig az nem előny ha egy játék nehézsége nem skálázódik jól. A könnyű fokozat túl könnyű a normál pedig túl nehéz. Én pl szeretem ha van kihívás egy játékban, de azt már nem ha folyamatosan vért kell izzadni és egyes részeket hússzor újra kell kezdeni. Az első rész ilyen szempontból tökéletes volt. Pont jól volt eltalálva a nehézsége.

    aginor: Én is úgy látom, hogy ez a csalódások éve. Dragon Age 2, Witcher 2. Vajon melyik játék lesz a következő áldozat?

    Miért van az, hogy ha nagy ritkán megjelenik egy jó játék PC-re akkor törvényszerűen el kell rontani a folytatását?
    Évente jó ha 3 olyan játék jelenik meg ami igazán bejön nekem és ebből minimum 2-nek a folytatását elcseszik.

    Az ilyen típusú ugribugri hack & slash TPS konzoljátékból annyi van mint a szemét. Miért kellett egy olyan játékot ami unikum volt a maga nevében beállítani a tömegbe?
    Sosem voltam konzolellenes (bár sosem vennék magamnak), de kezdem úgy látni, hogy egyre több játék elkonzolosodik ami marhára nem tetszik. Ha már több platformra adják ki a játékaikat akkor legyen már bennük annyi jószándék, hogy az adott platformhoz igazítják a játékot.
    De persze nem, nem tesznek ilyet mert a profit a lényeg...

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Aktív témák