Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz melega #4 üzenetére

    Nekem pont azt volt az egyik vonzó tulajdonsága a Lords of the Fallen első részének, hogy nem volt frusztrálóan megcsinálva a nehézség.
    Nem lehetett csak úgy átrohanni rajta de nem is volt túl vészes, nekem pont jó volt mert amúgy nem vagyok túlságosan oda az ilyen DS meg hasonló játékokért mert van 1 határ ahol meghúzom mi az ami még szórakoztat és mi az ami már idegesít nehézség terén. 'nem 1 souls like játékot kukáztam pár nap után ez miatt'

    Hát majd kiderül de kár lenne ha annyira túl akarnák nehezíteni mert eddig engem érdekelt.

  • Daelion

    őstag

    válasz melega #7 üzenetére

    Jedi Fallen Ordert pl Jedi Knight fokozaton vittem végig és az volt nekem a pont kényelmes de Jedi Master már zavart mert azon kezdtem el de inkább lejjebb vettem pár óra után. :B

    Általában kb normalon próbálok játszani ha van fokozat választásra lehetőség vagy max olyan játékokban rakom feljebb amit már oda-vissza ismerek. :D 'Witcher 3-ban kellet a max nehézség pl mert első Witcher gear után olyan erős lett Geralt/buildem, hogy mindent úgy levágott mint a szél, mondjuk a Hearts of Stone-ban volt egy boss fight ami megizzasztott azért'

    DS az nekem már a felejtős/élvezhetetlen kategória, Nioh/Sekiro-t még nem próbáltam.
    Én úgy vagyok vele, hogy ha már leülök játszani akkor szórakozni és haladni szeretnék nem szenvedni meg morogni persze ez egyén függő mert nekem is vannak haverjaim akik élnek halnak a DS meg Elden Ring-ért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák