Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz katt777 #42 üzenetére

    Az nem baj, ha nem egyezünk ki, engem nem zavar, sőt;]!

    Kotyvasztasz kicsit otthon, mielőtt beleveted magad a harcba és azon kapod magad, hogy kettéharap egy feltápolódott katicabogár. Hisz amíg te okosodtál, addig ő kolosszus lett.

    Nem, nem tudok egyetérteni azzal, hogy a papa újralakkozott fakardjával gólemeket lehet ölni. Azzal sem, a fosztogatók talpig felöltöznek a legjobb cuccokba, mielőtt kiállnak az útra elkapni Piroskát, hogy elvegyék tőle a kosarat.

    Akármilyen lehetsz, lehetsz csökött, lehetsz gyenge, lehetsz okos, lehetsz erős... a világ mindig pontosan ugyanolyan. Nálam ezeknek a játékoknak a lényege a fejlődés. Vanilla Oblivionban fölösleges fejlődni, mindig minden egyformán nehéz. Nem látom értelmét az egésznek. Jó, lehet nehézzé tenni, a játék alapelvéről beszélek. Nekem elfogadhatatlan.

    Emiatt érdemes ezekkel a játékokkal játszani. Hogy akarj jobb lenni, hogy erősebb ellenfeleket is legyőzz. Vagyunk így ezzel egy páran. Az Oblivion a szórakozásról szól, nem a kihívásról. Ez így van jól... ki, mit keres egy játékban.

    Mondjuk én még a Football Manager 2011-ben is a szerepjátékot látom, a játékosok fejlesztését, a győzelmi taktikát, a gondos felkészülést és a skillek/perkek gondos kiválasztását. Az ellenfelek baromi erősek, és lassú, nehéz út vezet a célig... szóval Morrowind;)!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #42 üzenetére

    Én is kicst félek :U Az első olyan patent volt ebből az szempontból. Is.

    HaaS:

    OOO nálam is volt fent, és elég pofás mod is volt, nem mondom. Viszont én lvl 20 fölött tettem föl valahol, és ott nem sok minden változott a gyakás terén. A játékot megbolondította jó és rossz értelemben is, de más nem történt - ami mellesleg engem nem zavart :) mod: Ez jóféle szösszenet :D

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák