Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Tirexi #13070 üzenetére

    Mindenki vágja szerintem, aki nem 2 napja TES-ezik.... hamar rá lehet akadni a leírásokra... csak nem mindenki mélyed el benne annyira mint mondjuk te... :) De te más tészta vagy mert te game teszter vagy.... vagy legalábbis valami olyasféle...
    Az hogy vágom, nálam pl annyit jelent, hogy txt file-okban le vannak mentve a konzolparancsok, de fejből nem tudom.... az azért már nagyon nagy rajongó lehet, ha valaki "vágja"... vagy esetleg zseni... ha nem teszter, hanem átlagember, akinek azért olyan sok ideje nincs játszani, és más játékokkal is nyomul...
    Szerintem te azért nem szívsz, mert viszonylag ismered a modokat is és eleve hasonló mod-környezet csinálsz, nem akadnak egymással a modjaid, szóval jól építed eleve fel. A quest resetelést konzolból sem minden esetben tanácsolnám egy előrehaladott játékmenetben, mert láttam olyant, hogy amiatt teljesen széthullott az összes többi illetve a legtöbb megkezdett küldi is... előfordulhat hogy emiatt válik inkonzisztensé a belső quest adatbázisa... Szóval én annak a híve vagyok, hogy ha elővesszük évek után felpakolászunk rá mindent, kezdjük inkább nulláról, mint szívjunk bug-okkal, még akkor is ha ügyesen tudunk konzolból korrigálgatni...

Új hozzászólás Aktív témák