Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    Az elmúlt fél órában egy kicsit meguntam a felfedezősdit így uccu neki beugrottam pár versenyre.Ferrari 430 Scuderia (én) vs. RUF RGT (illető) verseny volt.Hát mit mondjak... 1000 credites verseny volt 4x.Persze mind a 4x elvertem.Ezután egy C4-es versenyre jelentkeztem.Meg is voltam lepődve azon, hogy ugyan olyan volt az autója mint az enyém tuning nélkül (Lancia Delta Integrale).Ok mondom mehet.Persze kezdtem gyanítani a dolgot, mert már úgy indult, hogy 2 másodperccel vezetett.Én is felgyorsultam... erre fel tő gázzal nyomtam/tuk végig mert nem kellett lassítani.Persze 20 másodperccel előttem volt mindvégig.Amikor beleszaladt egy civil járműbe akkor persze átvettem a vezetést.Ez kb 2-3 másodpercig tartott.Ezek után előttem 100 méterre megjelent és szépen beslisszolt a célba.Na erre varjatok gombot!! Ez vagy csalás vagy nem tudom mi, de érdekes volt azt mondhatom.Remélem nem lesz ugyan az a sorsa a játéknak mint az első részével.Ott se igazán értettem a dolgot, hogy a szerver adminok miért nem tiltják Serialostól-accostól az egész cheater bandát...Bezzeg az FPS játékokban simán tiltják a játékosokat.

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák