Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    Ha már ilyen népszerű lett a topik, megkérdezném, hogy valaki Wissotzky tea beszerzési lehetőségről nem tud Magyarországon? Kóser filteres tea, karácsonyra kaptam ajándékba (Greetings TEVA), és igen gyorsan elfogyott. Olyan finom teát még nem ittam. Rotshild boltban már nézte nekem valaki, ott nem látott.

    A zöld teáról: igen könnyű elrontani, aztán az ember már csak a kellemetlen ízt érzi. Én mindenféle ízesített sencha-t próbálgattam. Csakhogy elrontottam, mert mint a fekete teát, úgy forráztam le. Alig lehetett meginni. Azóta nem is veszem. Maradok a feketénél (ízesített), a rooinál és a gyümölcsnél.

    A gyógyteákról: van egy ''saját készítésű'' gyógyteám, amit ismét napi rendszerességgel iszok. 13 féle gyógynövényből készül (eredetileg csak 12 volt, de hozzátettem az orbáncfüvet is), az íze először borzasztó, de most már megszoktam. Közvetlen hatása talán csak annyi, hogy jobban tudok aludni, mint előtte, és nem vagyok annyira fáradt. Minden este 1l-nyi becsúszik, egy fél liter egyéb, általában gyümölcstea mellé.

    (holnap folytatom, most elálmosodtam a teámtól :C:R)

Új hozzászólás Aktív témák