Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    Mai tapasztalat a webshopban. Az öcsém hívott, hogy nézzem meg, mennyire jó ár a LogiTech G7-es egér, mert éppen ilyet szeretne venni. Az ár kifejezetten jó volt, még a szállítási költséggel is valamivel olcsóbb, mint ha a vidéki sarki boltban veszi meg.
    Beregisztrált a webshopba, megrendelte az egeret. 10 perc múlva hívják, hogy közben frissült az ár, több a nettója, mint a megrendeléskori bruttó volt... Mellesleg a szállítási díjról is kiderült, hogy amit feltüntettek, az nettó ár.
    Bár a megrendelést az eredeti áron visszai is igazolták mailben, a telefonban annak törléséről magyaráztak, mindenféle kifogást előhalászva.
    Idemásolom az Ipon webshop szabályzatának aktuális részét:
    ''Az iPon Computer Kft. szabadon megváltoztathat bármilyen árat vagy határidőt. A változás az iPon WebShop-ban történt megjelenítés időpontjától lép életbe. Az iPon Computer Kft. szabadon, bármikor módosíthatja a vásárlás feltételeit és szabályait illetve az iPon WebShop-ot, bármikor, értesítési és bárminemű kötelezettség nélkül arra nézve, hogy megindokolja a döntés helyességét, és az iPon Computer Kft. nem vonható felelősségre, ha így tesz. Bármely módosítás abban az időpontban lép életbe, amikor online megtalálható az iPon oldalán.

    Természetesen a webshopban pár perc után frissítették az árat a telefonban emlegetettbe, de megvan az öcsémnek a visszaigazoló mail, a rendelési képernyő lementve, illetve az argep.hu-n a mai dátummal frissített, még a kedvezőbb árat mutató kép is. A webshop frissítés előtti árról én is csináltam screenshotot, ha valaki kétkedik a leírtakban, szívesen feltöltöm bármelyiket.
    Szép kis korrekt cég, mondhatom. Tucatnyiszor rendeltem már a neten hardvert vagy elektronikai cuccot, soha nem találkoztam ilyennel, pedig volt már olyan, hogy a megrendelt árat még aznap megemelték a webshopjukban. Ha elírták, akkor a frissítés előtti rendeléseket be kell nyelniük. Esetleg alkudozhatnak a vevővel, de jelen esetben egyszeri kb. 3e Ft-ról van szó, ami egy cégnek smafu, nem szabadna kockáztatni ilyen miatt a hírnevüket. :((

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák