Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • q13579

    senior tag

    válasz próbakocka #36 üzenetére

    Kicserélték, mert ki kellett cserélniük. 3 napon belül meghibásodott, nem nagyon tudnak ilyenkor mit csinálni.
    Volt már életem során probléma lappal, (pl mistral), amikor is bevittem, megnézték, mondta a srác hogy rossz, és azonnal kicserélte vadonatújra, olyanra amilyet választottam!!

    Itt azt mondta a szakember, hogy nem tud mit csinálni, mert a beszállítója, megnézte és rakott a dobozba másik alaplapot, így meg cserére nincs lehetőség, mert az egyéb eszközök benne (ami kb 500 fotintot ha ér), HASZNÁLVA voltak. HM.
    Aztán kicsit jobban szemügyre vettem a dobozát és lássanak csodát, hát az is ki van cserélve. Szóval a lényeg, hogy beadtam egy sz.r lapot, erre ők kivették az én cuccaimat a rosszból és belerakták egy teljesen új lap mellé (ráadásul arra nem vette a fáradtságot, hogy mindent visszahelyezzen. Mellesleg ez azért kellemetlen, mert a win install során a laphoz szükséges drivereket nem telepiti, igy meg elég nehézkes nem létező netkapcsolat révén leszedni a hozzá szükséges file-okat...), mindezt azért nehogy ki tudjam cserélni.
    Ne har, de ilyenről még sosem hallottam, hogy ne lehessen 3 napon belül hibás terméket jobbra levásárolni...

    Ha sztetek ez teljesen korrekt és tisztességes, akkor én kérek elnézést...

Új hozzászólás Aktív témák