Új hozzászólás Aktív témák

  • T-online

    tag

    Szerbusztok!

    A T-online HelpDesk-én dolgozom és szeretném, ha mindenki örömmel és boldogon használná a T-online-os internetét, nem pedig úgy, hogy fúj, gonosz T-online, csak elveszi a pénzem és nem ad érte cserébe semmit, ezért arra gondoltam, hogy nyitok egy topic-ot, hogy bárki leírhassa a problémáját és személyre szabottan megoldhassuk azt.
    Főként műszaki jellegű problémákra gondoltam, de ha akad egy két infós kérdés jöhet az is, mert azért elég jól tisztában vagyok mindennel így hát csak annyit mondok, ha bármi gondod van a T-online-os ADSL-el, Kábelneteddel, T-home TV-el vagy a HDTV-el(100 db VDSL-es tesztre gondolok, ha a T-kábel kábeltv-s szolgáltatással van a gond, akkor marad a 1298) ne tartsd magadban, írd le bátran vagy hívd a díjmentesen hívható 1412-t(Magyar Telekom hálózatából), nyomd meg az 1, 3-at utána beütöd a nyolcjegyű 65-el 67-el kezdődő ügyfélazonosítót, 2, 1, 0 majd végül a négyjegyű ügyféljelszó és máris jön az ügyintéző aki remélhetőleg legalább annyira próbál segíteni mindenkinek, mint én.

    T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

Új hozzászólás Aktív témák