Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt mindenkinek!
    Ma jól ébredtem.A tegnapi viharos szél ellenére befejeztük a lécezést.Nagyon fini volt abban az orkánban húzni a fóliát.Nyami-nyami.Ma megyünk födémzsalut bontani.Hazafelé Érdre beugrunk egy kis cserépvágásra.
    Meg kell emlitenem hogy a tegnapi bejegyzésemre érkezett egy privi.Tehát nem csak én olvasom a naplómaat. :D Jl esett a dolog.Vagyunk itt páran akik ilyen beállitottságuak hogy irnak.Ez jó érzés hogy nem vagyok egyedül.Köszönöm a privit.Aki ugy érzi hogy valamit szeretne megirni mert hasonló az élete folyása és el szeretné mondani valakinek az irhat bátran.Nem élek vissza vele.
    Elvileg ma megjön az alaplapom.ELVILEG!Már csak azt fogom elhinni amikor a kezemben van.A hétvégén akkor szénné tesztelem magam.
    Bevallom nagy izgalommal várom a hétfőt.Összefutok azzal a valakivel akivel 2 npja beszéltem.Ez teljesen feldobja a hangulatomat már most.Ez még nem biztos!!Azért erősen reménykedem. :B
    Ma korábban fogok hazaérkezni mert a nejem megy dolgozni estére.
    Hétvégén talán elmegyünk valahová.De ez nem bizti.Vasárnap nem szívesen mozdulnék ki mert nagyon érdekel a forma1 .Kiváncsi vagyok ebből az adatlopás balhéból mi lesz.Mindenesetre nem vet jó fényt a Mclarenre.Azért Hamilton és Alonso mosolya nem lehet most tul önfeledt hogy kiderült némi ipari kémkedés árán olyan jó a verdájuk.
    Szép napot mindenkinek.Az esti bulival csak ovatosan.Kocsiba ,ittasan és belőve ne üljetek.Na jó!Esetleg bujálkodni.Azt lehet.SŐŐŐT!!!Kötelező!Ne csökkenjen már a népességünk.

Aktív témák