Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sonar

    addikt

    Csak egy kis magán vélemény.
    Szép meg jó az irány de, hogy hova fejlődik ki az egész az jó kérdés.
    Biztos, hogy jó sok helyre be fog épülni, de úgy gondolom, hogy ahol kell felelős ott, mindig ember lesz a folyamat végén.
    Illetve ha már SW oldalról nézzük akkor a tesztelők munkája tűnik a legbiztosabbnak. Különösen azért is, mert a specifikációk is sokszor hagynak némi kívánni valót maguk után.

    Illetve sok cégnél szerintem ahol ilyennel akarnak költséget csökkenteni ott az érintett középvezetők el fogják szabotálni a dolgokat, ahogy szokott lenni. Amíg nincs külső kényszer a változásra addig ez megmarad pár területen.

    Amúgy számomra kicsit furcsa, hogy a ChatGPT alkotott vmi nagyot aztán most hírtelen mindenki ezt akarja meglovagolni. Nekem nagyon hype szaga van a dolognak. Nem lepődnék meg ha ebből a sok AI-os kezdeményezésből/fejlesztésből évek múlva se lenne semmi. Szerintem a legtöbb az olyan kérész életű lesz, mint a legtöbb coin.

    BTW, elvileg a meta is fejleszt és használ AI-t, de mikor lengén öltözött lányos fotóval tört magyarsággal rámírnak és jelentem az acountot, mindig az jön vissza, hogy minden rendben...

    A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

Új hozzászólás Aktív témák