Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Rowon #50 üzenetére

    Nem. A billentyűzetépítős topicban találsz még jónéhány saját építésűt másoktól. Ők se szabadalmaztatták. A programja is nyílt forráskódú (tmk_keyboard_master), úgy töltöttem le a netről. Ha valakinek kell, szívesem átadom a „terveket”, én biztos nem állok neki újra lombfűrésszel kivágni hetvenkét switch helyét egy vastag alulemezből. Mondjuk ha újra kéne építenem, a switcheket 2-2 mm-rel közelebb tenném egymáshoz és a „dőlésszöget” kisebbre venném 5 fokkal. Így egy kicsit túlságosan „széttart” a két fele. Nem kényelmetlen, de „szűkebben” kényelmesebb lenne.
    Ha valaki kéri elküldöm a „tervrajzokat” is. Fapadosak, de aki eltalál egy „huzalon”, meg tudja csinálni. Teensyduino mikrovezérlő az alapja. Mondjuk azt a rajzot épp nem találom, melyik huzal melyik forrszemre csatlakozik a vezérlőn, meg hogy a diódákat melyik irányba kell beforrasztani (az oszlop vagy a sor felé legyen a katódja?), de ha lekapom a hátulját, meg tudom nézni.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák