Új hozzászólás Aktív témák

  • fito

    újonc

    válasz Kendek #23 üzenetére

    Sziasztok!
    Amit írtál szíven ütött. Synology NAS-om van 2db USB 2-es porttal. Ha nincs HDD csatlakoztatva a porthoz, akkor 60 MiB/s feletti kommunikáció van a NAS és a PC-m között (vezetékelve vannak a fix pontok). Szükségem van még egy meghajtóra, amit eddig a NAS-hoz csatlakoztattam USB-n keresztül. A teljes rendszer sebessége leesett 30 MiB/s alá, de inkább az eredeti sebesség harmadára. Most szeretnék venni egy új routert és az RT1900AC-ról sok jót olvastam. (Már meg is rendeltem, keddre várható.) Gondoltam a rajta levő USB 3-as porttal tehermentesíthetem a NAS-t és így a sebessége a rendszernek ismét 60-70 körül lesz. Ha jól értem a hozzászólásodat, akkor ezzel a routerrel nem oldom meg a problémát. Sőt amit az RT1900AC tud azt a NAS-on keresztül már biztosított.
    Talán egy olcsóbb ASUS RT-AC68U-val jobban járok és a rendelést is tudom még módosítani.
    Kérlek erősítsd meg, ha az RT1900AC-hez USB3-on keresztül külső HDD-t csatlakoztatok, akkor a rendszerem sebessége nagy valószínűséggel 30MB/s alá esik? Az ASUS router esetében valószínűleg ez nem történik meg? :F

Új hozzászólás Aktív témák