Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz makszi #521 üzenetére

    Szia

    Tapasztalat nincsen erős nasra, én ezeket csak csillogó szemekkel néztem és nézem még ma is, nem engedhetem meg magamnak, jó lenne az biztos, de ennyit az életbe nem adok ki egy számtech termékre, nálam az 50k a határ alkatrészenként.
    Egyéni szoc problem :D
    A lényeget viszonylag jól látod, hogy az 1,2-es proci helyett lévő 1,6-os nem lesz sokkal erősebb(bőven kiszolgálja azokat a feladatokat amiket említettél, csak ne futtass rajta 1000 torrentet egyszerre a torrent öli le a nast meg úgy általában mindent), de azért számít az a 400mhz sokat ám, a memóriával meg nem lesz gondod az 512 mindenre elég lesz, és ezeknél a nasoknál annyira nem számít, hogy hány bites.
    Kis irodai, vagy kisebb cégeket kiszolgáló nasnál számíthat, ezer meg ezer adat továbbításában, rengeteg gép rákötve stb stb.

    Tehát ajánlatom 413j, a green vinyók nem igazán alkalmasak torrentre hamar elhalnak, így marad a red csak kevesebbel majd ha lesz rá, később betolod a többit. Okosan odafigyelve az erőforrásokra minden igényedet kielégíti.

    Ha évekig nem akarsz fejleszteni, akkor 413-at is veheted, az aztán mindenben kiszolgál 148ezer lemez nélkül úristen :Y adhatsz neki terhelést(de a torrent azt is leharcolja ha rengeteg fut rajta).

    UI: Ez a baj a Synoval hogy az applehez lövi be az árait, legalábbis kishazánkban a gyengus fizukhoz ezek az árak horror kategóriák.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák