Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kis.zsolt

    tag

    válasz nyesteb #42 üzenetére

    Igen. Szerintem egyelőre az ügyfélgyűjtés zajlik. Közben analizálnak bennünket (mint Cartment az UFO-k), ki-honnan-milyen eszközzel-meddig-mit-mikor...stb streamel. Közben gondolom befut 1-2 észrevétel az ügyfélszolgálatra is írásban, hogy ez+az kellene. Ezt összerakják, átfésülik, aztán vagy lesöprik az asztalról, vagy összeraknak belőle egy jó programkínálatot, és/vagy egy jó applikációt.

    Tudom, hogy csak álom, meg elsőre baromságnak hangzik, de én olyan szolgáltatót képzelek el, amelyiknél a programkínálatot én állítom be, és az elfogyasztott idő alapján fizetem a havidíjat (mint a km alapú Casco). Nem a 199 csatornáért fizetek, hanem azért a 15-30 csatornáért, amit nézek, de miattuk jelenleg a fennmaradókra is elő kellett fizetnem.
    Megrendeléskor minden TV csatorna előtt lenne egy pipa, te kiválasztod, melyik kell közülük, és csak azokat fizeted, de szigorúan csak amennyit néztél belőlük. Lenne egy elvárt minimális mennyiség és egy alapdíj, de ezen felül csak a kedvenceimet kattintanám be, és fizetnék utánuk. Lehetne variálni egy előfizetésen belül a családtagok tévéjére külön csomagokat, ezt mondjuk kis plusz pénzért, hogy nekik is megérje.
    Biztosan lesz ilyen (gyorsan le kellene védetni ;) az ötletet), a technikai lehetőségek már adottak, csak a szándék még nincs meg.
    Már most látom, hogy melyik csatornák halnának be pár hónap alatt a nézetlenség miatt, és melyek termelnének extraprofitot, mert fogyasztható tartalmat streamelnek.

    Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

Új hozzászólás Aktív témák