Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Byblos

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ma voltam az aszonyommal a Suzuki Ásznál hogy megnézzük az új Swiftet.

    Tudni kell, hogy a barátnőm a mostani 147es Alfa Romeója előtt egy kis 1.3as GLX Swiftet hajtott. Ment vele városban, ment vele Szombathelyre, Zalaegerszegre és az egész országot bejárta vele munka miatt.
    Az autó SOHA NEM HAGYTA cserben. Én is mentem vele, mikor együtt hakniztunk (munka, nem zene :P ).
    Most ezt az alfát nyúzza (nekem Fiat Stilom van), lassan 3 éve.
    A 60.ezres szervíz, nem viccelek, 242.600,- Ft volt. Valami keresztlengőkar csere meg fingom sincs mi volt még. És nem volt átvágás, mert ismerős vitt be minket a FIAT Boldizsárhoz. Átvágás kizárva. MEgmondta az alfás, hogy ez van. Nem magyar utakra van tervezve az olasz autó. Minden 60.000 km-es szervíz a szokásos + 80-100e Ft. Ezt hozzá kell adni az Alfa árához. Ezt persze a győriszalonban nem mondták.
    Szóva meg pőróbálom rádumálni, hogy térjen vissza a Suzukihoz. Tetszik is neki, dehát azért nehéz lesz visszaülni egy Swiftbe az Alfa után. Más...
    :O

    De az anyagi érvek erősebbek az érzelmi érveknél.
    Ja, és mivel van ismerős az Ászban, talán 1-2 évig ingyen kapjuk a szervízeket.
    Nem rossz mi?

    Én TUTI hogy nem ülök be újból zsír új autóba (kivéve ha keresek havi 1-2 milliót...hehe)
    A Stilommal jól megszívtam. talán ki lehet cserélni a hiteszerződést. :O

    Pl. Totalcaron olvastam: 2.2Millióért kapsz 4-5 éves Volvo S70-est, FULL EXTRÁSAN. Nem rossz....

    De még1x mondom, pofás lett az új swift, megvan a Mini fílingje :) :C :C :C

    Üdv!

    Think different! (MacBook 1,83 Mhz Intel Core 2 Duo, 1 Gbyte Ram, Bluetooth Mighty Mouse :), no virus...)

Új hozzászólás Aktív témák