Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rATdrAgOn

    senior tag

    válasz viharhozo #967 üzenetére

    Hmm... en suzukin ''tanultam'' :) Utaltam.
    Aztan ronyon ''tanultam'' :)
    Utana fater ladajat hajtottam fel evig. :)
    Elotte volt alattam opel asztma, vectra eleg sokaig, meg egy mazda 626.
    Aztan lett sajat vasam, egy BX. Fapad, meg minden, de most mar ez az etalon. :)
    Aztan faternek lett C3, huginak skodri, aztan volt nalam fiat, pug, honda is... nem tudom miert, nekem a bx meg mindig az etalon, pedig mar nagyon el van faradva, tobbet all, mint hajtom. Nem tudom miert, megis inkabb azt szeretem. Najo, S2 C5-be is szivesen beleulnek, mert az ugyanolyan mint a BX. Elvegre unokaja, vagy mi a szosz. :) S1-be viszont sohasohasoha. A feke miatt. S2-ben sem a kp hidraulika csinalja, de erzesre olyan, mintha az csinalna, szal korrekt... S1-es C5-ben a fek valami kopedelem, raadasul ugy nez ki mint egy tulfujt gumixsara, tehat brrr... - ja, a xsarat sem szeretem tulzottan. ;)
    Viszont az AX az uberrulez kis vas, szeretem. ;)
    Annal jobban csak a kacsat csipazom, az valami rettenet jo kis ''auto''... ha egyszer lesz folos parszazezrem, akkor tuti, hogy veszek egyet... meg egy garazst, amiben tarolom. ;)
    2CV gigarulez. ;)

    Elnezest kerek a zavarasert es az okozott kellemetlensegekert :)

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Új hozzászólás Aktív témák