Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper

    őstag

    válasz mdk01 #8441 üzenetére

    Tény lehet jó lenne rutinvizsga alatt is ráküldeni a viaszos pályára, csak hogy érezze mennyire tehetetlen is tud lenni, ha megindul az 1-1,5 tonna.
    1 évet viszont azért támogatnám, mert akkora már mindenki úgy gondolja nagyon tud vezetni, és őt már semmi nem lepheti meg, mert már tudja melyik a kuplung, és el tud indulni nagyrészt lefulladás nélkül. Na ilyenkor szokott a baj történni. Én a jogsi megszerzésekor már lenyomtam pár száz kilométert, és amikor meglett a papír én is azt hittem enyém a világ, csináltam hülyeségeket, amikre nem vagyok büszke, de örülök, hogy nem lett baj, viszont ez leginkább a szerencsén múlt. Viszont ha nem adja ki, akkor ott meghalnak barátok, családtagok, stb. Na ezért még a baj előt menjen rá a rántópadra csak 30-40-el és amikor azt se tudja merre van az előre hátha kicsit visszavesz. Ha 100ból 1 már az is valami.
    Akik meg bizonytalanok (igen legtöbbször nők, de nagyon sok srácot is láttam már így), azoknak meg olyan jogsit kéne adni, hogy vezetni csak felügyelet mellett mondjuk 10000km-ig. Az ilyenekkel foglalkozni kell, ahogy a hülyegyerekekkel is. Csak ugye a hivatalos oktatás (sok)pénzbe kerül, utána meg "van papírod tudsz vezetni".
    Ezért olyan csodás itthon közlekedni.
    Huuu, ez vastagon off lett, de kikívánkozott belőlem.

    #8443 - Lehet hogy valamelyik vezetéked zárlatos lett, de nem hinném, hogy ennyi ideig lappangana. Próbát megér :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák