Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a_tesz

    Korrektor

    válasz Ace Ventura #8014 üzenetére

    szervizként talán velük kéne felvenni a kapcsolatot, bár érden vannak. vagy nyíregyházán még lenne egy szerviz akit ajánlani tudnék, bár ők főleg bmw-vel foglalkoznak.

    ez a mentalitás dolog szomorú sajnos, de sok szervizre igaz. de a másik oldalról is sok példát lehetne mondani, amikor bemegy az emberünk, és elvárja, hogy beszerzési ár alatt még be is rakják az alkatrészt, még ha fél napos munka is. ez nem rád vonatkozik, csak úgy általánosságban igaz sajnos, én is bementem egyszer egy lakatoshoz, akit sokan dicsértek, hogy mennyiért kasztnizná ki a trabimat, de azt mondta, hogy kis értékű autót nem vállal, mert járt már úgy, hogy megcsinált egy ezeréves szakadt valamit, megbeszéltek egy árat, de sajnos több lett a munka mint látszott, és utána a fickó nem akarta kifizetni a munkáját, inkább otthagyta a kocsit. és hiába mondtam neki, hogy akár előre is leteszem a pénzt, és még rá is fizetek, ha nem lenne elég, így se ment bele...

    スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Új hozzászólás Aktív témák