Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ace Ventura

    addikt

    válasz Z0mbi #8011 üzenetére

    Igen, én is arra gondolok, hogy nem akartak vele foglalkozni, mert keveset tudtak volna szakítani.Állítólag gépre tették, és ott semmi rendelleneset nem mutatott a műszer. Persze, ha igaz.
    Persze, ahhoz nem kell műszer, hogy valaki megnézze az 500-as fordulatot, és a fulladást.
    Mindenesetre én abban bíztam, hogy nem szúrnak ki az emberrel egy márkaszervizbe.Most írtam mailben egy másiknak a hét elején, de ők még válaszra sem méltattak.Úgy látszik nem akarnak pénzt keresni......
    Én sem merem húzogatni a lambdát, nem kísérletezek ilyesmivel.
    Nekem egy olyan emberke kellene, aki az egész rendszert szétszedi, átnézi, benzinszűrő, lambda, injektor, ecu, alapjárati motor, keverék, adagolás, stb.Ha 1 hónapig lesz nála, az sem érdekelne, mert kaptam most egy céges kocsit. Szeretném jó kezekbe tudni

    BigBlackDog
    Nem vettem észre eltérő színű füstöt, csak furi köpködő hangja van.

    a_tesz
    A csóka márkaszervízbe dolgozik, és 16 éve ezeket szereli, mégsem jutottunk előre.Igaz, ahogy láttam rá is jellemző a márkaszervizes felfogás.Kicsi pénzért nem dolgozunk sokat.
    Csak azt nem értem miért ilyen a mentalitásuk.Mondja azt, hogy "Figyelj barátom.Nekem a kocsid alatt fél napot fekszik 2 emberem, legyen 20K a bevizsgálás, de akkor az teljes körű lesz.És ha ott találunk hibát, akkor azt telefonon egyeztetjük veled, és annak fényében javítjuk +munkadíjért + anyagköltséggel"
    Ennyit várnék el, nem többet.Nem ingyen kérem.Megfizetem rendesen, csak jó legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Új hozzászólás Aktív témák