Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz SyMbioTe #61002 üzenetére

    De igenis lenézem azokat, akik igénytelenül koszos ruhában, büdösen, izzadtan utaznak, számomra nem elfogadható hogy ilyen állapotban valaki (nagyon sokan) mellettem létezzen utazás közben.
    Az hogy te csak bicikliúton tekersz nem jelenti azt, hogy minden bringás csak ott közlekedik. Én nem forgatom ki a szavaid, de legyél te is kicsit nyitottabb, minden utalás amit egyes szám kettes személyben írok azért van, mert a te írásodra válaszolok. De ez nem csak rád vonatkozik, hanem az egész bringás társadalomra. És a többség ön és közveszélyesen teker és teszik ezt legnagyobb részt közúton. Az nem elég jó kifogás hogy ha nincs bringaút akkor hol máshol tekerhetne. Ha te abban látod a közúti közlekedés folytonosságát, hogy az autózók egy részét buszra ültetnéd, akkor én meg abban látom a közlekedés biztonságának javítását, hogy a bringások egy részét ültetném buszra ;) Minek teker, ha van járat? Látod, mindenki a saját kedve szerint változtatná meg a mások életvitelét, nem érdemes ezzel foglalkozni.

    #61003ncc1701 Az hogy mi lesz a te adóddal, nem tőlem függ. Ja, amúgy épp most hallottam hogy a te adódból nem benzin támogatás, hanem stadion és focistafizetés lesz :DDD Azt azért nyugodtan jelentsük ki, hogy az államnak nem okoz többlet költséget üzemanyagot előállítani akkor, amikor jelen esetben 700 a benzin ahhoz képest, mint amikor valóban 480 volt. A kőolaj már rég bent a tározóban, a munkás se kap most hirtelen több fizut, a finomító se működik most drágábban. Csak annyi történt, hogy mindenféle spekulánsok miatt most ennyibe kerül.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

  • válasz SyMbioTe #61002 üzenetére

    Én outizom, szoktam az úton kint tekerni (nincs is mindenhol kerékpárút) de aki egy darab kerékpárost nem bír kikerülni az adja is le a jogsiját inkább... :U

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák