Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Bossi #60112 üzenetére

    Mert az emberek jó 60-70%-a egy önző, kicsinyes és undok kretén. És amikor hibázik, akkor azonnal neki áll feljebb, minthogy magába nézne.

    Pár hónapja a Swift mellett sörösüveg szilánkokat találtam. Utána vettem észre, hogy az ablaktörlő lapátoknál is van pár darab. Akkor állt össze a kép, mikor a motorháztetőn megláttam a horpadást és a festék leverődést. Valaki hozzávágta a motorháztetőhöz...

    Azért nem idegesített túlzottan a dolog, mert 25 éves utcai harcos, nem oszt-nem szoroz már. Viszont azért a keze remélem szilánkosra törik egyszer az illetőnek. Ha az S-Crossra b@szta volna rá, akkor idegbeteg leszek.
    Én amúgy elgondolkoztam már azon, hogy minek szép autót venni, mikor mindenhol gyökérsereg. De akkor meg az van, hogy minden nap egy ütött-kopott, félig lelakott autó fogadjon azért, mert sok a hülye?

    És ez ellen az udvar/garázs is részben véd, mert leteszed 20 percre az utcán és már megvan a kontakt a jószágokkal. Aki utcán parkol, annak meg még "jobb".
    Mondjuk felénk bátor emberek laknak, mert itt az utcán parkol egy új Q7-es, egy veterán korú Pontiac és egy pár éves Camaro is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák