Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Qtya123 #60003 üzenetére

    Amúgy most olvasom, hogy lényegesen túl kell ahhoz tölteni, hogy gond legyen. Annyira, hogy a kartrer már ne tudjon szellőzni. Valószínűleg a plusz 7 decivel a srác még nem érte el ezt. :) De azért elég merész.

    Amúgy akár én vagyok túl precíz és szőrszál hasogató, akár nem, legyen már egy egyszerű olajcsere is teljesen pontos... Erre az 1 decire figyelhetett volna.
    Pont az ilyenek miatt csináltam meg én magam mindent az autóimon, amit tudok. Olajat is mindig én cseréltem. Most azért nem, mert végig vezetett szervizkönyves ez az autó, amit vettem és ezért elvittem olyanhoz, aki pecsétel bele tovább.

    Ezt leszamitva az korrekt volt, hogy minden kicserélt alkatrész (fék, szíjak, gyertyák, de még a leengedett hűtőfolyadék) is ott várt a kisasztalon, hogy megmutassa. Csak gondolom ezzel úgy volt plusz 1 deci nem a világ, bele az egész, nem fog tökölni vele, hogy nézegesse kb mikor marad 1 dl a kannában.

    Én azért mindig kitököltem a 3.3 litert a 4 literesből. Inkább ötször álltam meg a betöltéssel és néztem a pálcát, hogy mikor éri el a maxot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák