Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz mefistofeles #59035 üzenetére

    +1.
    Nagyon sok autót vezettem a meló miatt start-stop rendszerrel Budapesten és órákon át. Bizony volt olyan autó, amiben kikapcsoltam, mert idegesített.
    A lényeg, mindegyikben éreztem a müködését. Egyik sem volt hibrid.
    Beültem a teszt Swift GLX-be, ( nem veszem meg) és nem is éreztem a rendszert. Egy élmény volt, azt sem vettem szinte észre, csak ha rákoncentráltam teljesen, hogy beindul a motor. Egyszóval zseniálisan megoldották.
    Az autóban a hibrid rendszer és a motor a legdrágább. Garancia van bőven és nehogy már azt figyeljem mindig, hogy mikor megy tönkre. Ha tönkre megy, ott lesz. a szervíz. Persze, a megfelelőt kell megtalálni.
    Teszt autó!
    Szóval bementem a szalonba és nem megfelelő hangnemben közölte velem a kisasszony, hogy most fogja igazán hajtani. 2-hét alatt 400km ment bele. Közöltem velük, köszönöm nem kérek belőle.
    Ezután kiderült, hogy nem is volt megrendelve az autóm, csak most rendelték meg és a Suzuki is megerősítette, hogy augusztusban várható. Jelen esetben én januárban szerződtem és csak májusban rendelik az autómat, így 380K-val, meglettem károsítva, mert most júniusban jöhetett volna meg. A szerződésben is június volt.
    Elmondhatjuk, hogy jól átvagyok verve..
    Az ügy a Suzukinál van és megy a megfelelő hatósághoz is, amiben panasszal kívánok majd élni, amikor kifizettem az autót.
    Ez a kereskedés egy nulla és ráadásul az embert is jól átvágják.

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

  • Moleman

    addikt

    válasz mefistofeles #59035 üzenetére

    Engem is zavar, a Mazdában ki is iktattam örökre, hogy ne kelljen kapcsolgatni. Aránylag gyorsan reagál, de nem elég gyorsan. Berakom egyesbe, már engedném fel a kuplungot, de ő még csak akkor indul be, rosszul jön ki a lépés.

Új hozzászólás Aktív témák