Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz racerx #55084 üzenetére

    Nem sokallom, nem erről szól a dolog, hanem arról hogy érzem a lehúzás szelét, és azt egy kicsit sem szoktam tolerálni.
    Okés, eddig korrektek voltak, de most ezt így nem igazán vette be a gyomrom. Eddig az volt hogy "áh, felesleges, inkább ne nyúljunk hozzá", most meg hirtelen megtalálták a karbantartási utasítást és nem mehetek be, sőt le kell üllnöm a "váróban"!? Számomra ez fura. Eddig nem így álltak hozzá...
    Mondtam hogy oké, de ott szeretnék lenni amikor ezeket cserélik, úgy felháborodtak hogy még én éreztem szarul magamat hogy egyáltalán megfordult a fejemben...

    A motorolaj még okés, kihúzom a nívót és látszik az igazság, a szűrők is még csak-csak megoldható, node a váltóolaj? a fékfolyadék? Mégsem feküdhetek alá ott a szalon udvarán hogy na nézzük már meg mit is csináltak... A fékfolyadékra rátöltenek egy decit aztán már észre sem veszi az ember.
    Kérdeztem más szerelőket is akik nem márkaszerviz, kb már telefonban kiröhögtek hogy mit akarok én. Bosch Car Service szintén röhögött, nekik egy kicsit vastagabban fogott a ceruzájuk, ők 70-et mertek telefonban mondani minderre, maszek szaki behazudott 40-et, de ne vigyek semmit, majd ő intézi, mert van kedvezménye...

    Na, vélemény? Szerintem az igazság odaát van. Ezért döntöttem úgy ahogy, meg lehet vetni érte, de nem fizetek azért a melóért amit én is meg tudok csinálni... és akkor tudom hogy meg van csinálva. A váltóolajhoz hozzátartozik hogy nálam is akad a kettes hidegen, ezért szerettem volna cseréltetni nem gyárira, hanem az itt is sokat ajánlott Syntrans FE 75W-re.

    De való igaz nem sok az ár, nem arról van szó hogy nincsen annyi a malacperselyben rá, hanem arról hogy lehúzást érzek és azt nem szeretem. :R

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák