Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz xmad #53108 üzenetére

    Fogyasztás az nekem nem mérvadó. A jelenlegi városban 13-at, kint 10-et eszik, az az előtti meg 14-et evett városban, szóval nem azon fogok fennakadni, hogy az egyik 5.5-öt a másik meg 6-ot eszik. Mindegyik a levegővel megy kategória. :) Főleg, hogy az évi futás nálunk kb 8.000 km maximum.

    Na mindegy, majd meglátom. Fiestát nem akarok, én japánbérenc vagyok. Viszont az nem örömteli, hogy a kuplung nem a legtartósabb darab.
    Swift mellett szólna, hogy új autó, Corolla mellett, hogy 400 kg-al több, gondolom egy balesetnél azért ez számít. Viszont 5 év után a Swift 5 éves lesz, a Corolla meg 10. Én meg nem vagyok egy nagy autócserélgető. 7 évnél kevesebb ideig egy autó se volt nálam.

    Viszont autószerelők számával sem akarom megtölteni a telefonkönyvem és én már nem annyira vágyom arra, hogy fetrengjek alatta, vagy könyékig benne legyek. 18-30 éves koromig buli volt, de azóta már az olajcserének is szájhúzva állok neki. :) Nem mondom, hogy a Toyota 10 évesen egy vödör csavar lesz, de azért az időt nem lehet megerőszakolni. Meg ahogy látom minél újabb autók, annál kevesebb ideig hibamentesek, nem 15-20 évre vannak tervezve már. Aztán lehet csak túlmisztifikálom. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák