Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz z0l1ka #45062 üzenetére

    Nekem a Rönóban volt hasonló gond, akkor valami alapjárati vákuumcső volt elrepedve meg valami szívócső nyomásérzékelő volt rossz.

    (#45074) blakey Nálam teljesen rendben van a fény, épp múlt szombaton vezettem éjjel, és azt néztem hogy a padkától számítva még kb 3 méterrel az árok felé is olyan fénye van, hogy olvasni lehetne :)

    (#45075) ncc1701 Az öreg rönómban a hagyományos H4 lámpák vannak, látom a két autó fénye között a különbséget. Főleg sötét aszfalton esőben, na akkor denevér üzemmódban hajtok :F Üvegbúrás, szóval nincs bemattulva és tavaly ősszel cseréltem ki mindkét komplett lámpatestet. Nem mondom hogy nem lett jobb, sokkal jobb lett, csináltam képeket és videót is róla, de sajnos messze elmarad így is a ledtől.
    Az általad prognosztizált 8 éves élettartamra reagálva, ha ezen idő alatt csak egyszer elbaszol egy gyalogost, vagy futsz bele egy akkora kátyúba hogy letépi az alváz felét, már megérte a felárat. Ez a leghasznosabb extra, ami az életed megmenti, nem az ülésfűtés, meg a radaros tempomat :K

    (#45076) 2ozzmexy Ha utólagos led, akkor szerintem [innen] érdemes választani. Vannak már tökéletes vetített képpel, élhető áron. Ha tudok szerezni normális menetfényt a rönóra, rögtön veszek én is bele innen valamit.

    (#45078) csaba1203 Én decemberben vittem be a szervizbe a 2 hónapos swiftet, mert lehetett hallani ezt a sustorgást lassú fékezéskor. Manus kipróbálta és azt mondta nincs semmi gond, városi használatban nem tisztul ki a fékpor belőle rendesen. Néha nem árt kicsit meghajtani és úgy fékezni párat, sőt, szerinte a legjobb ha hátramenetben fékezek, mert abba az irányba tud a legkönnyebben kihullani a fékpor. Ő azt mondta ezek a a fékbetétek nagyon tartósak, a benne lévő csillogó szemcsék miatt az alig fognak kopni.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák