Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz Bandus99 #22802 üzenetére

    En egy bmw-t is levillogok, ha nem megy elolem.
    En vagyok a suzukisok ellenparja :D

  • roberto211

    őstag

    válasz Bandus99 #22802 üzenetére

    Magam meg a suzukisok ellen is beszélek (úgy mondom ezt hogy ugye nekem is suzukim van s továbbra is suzukinál szeretnék maradni) de ezt mindenki észreveszi minden elfogultság nélkül mondom,hogy ha valaki beül suzukiba akkor barom módon elkezd közlekedni tisztelet a kivételnek, illetve akkor nem ha nem kalapos a suzukis azaz nem 60év fölött van)...

    Én úgy ultem be a régi swiftbe kezdő jogsisként meg úgy vettem,hogy áhh én leszek a világ leglassabb legurasabb vezetője , ugye hozzászoktam francia kocsikhoz(anyám,apám).. Beültem 3 ajtós gls swiftbe,második alkalomnál kipróbáltam milyen az a padló...

    Aztán sorba ismertem meg a kocsit, sorba feszegettem a határokat ami akkor nagyon friss jogsisként veszélyes volt de olyan szempontból jó,hogy megismered a saját autódat..

    ÉS az a furcsa,hogy más gyártmányú kocsinál nem érzem azt h most nyomni kéne, hogy most elkéne rúgni 6ezerig, h most csinálnom kell egy 0,01s -es váltást, stb stb pedig még minsig csak egy ezres swiftről beszélünk... Hétvégén vezettem egy pug 306ot... Abba se éreztem azt h most nekem nyomnom kell, végigdöcögtem 50el a városon 4-es ben.. Átültem suzukiba egyből toltam neki.. Ilyen ez , nem kell meglepődni... Szeretik a boyracerek, szeretik a fiatalok a sport változatokat mind a régiből mind az újból és tényleg nem lehet megállni h most ne talpald..

    És így lett nálam is a 5,5l es fogyasztásból átlag 7, sűrűbb fékbetétcsere, meg sűrűbb olajcsere,stb,stb...

    De ez nem egyenlő az autórongálással.. Mert ugye én meg is csináltatom ha valami van vele nem csak hajtom amíg szét nem esik...

    Hogy miért nem tolnak az audisok-vw-stb-k? Nem tudom.. Mert más az autó " szelleme" talán, más az autó környezete és nincs az embernek kedve ahhoz,hogy most talpalja mint az állat a töbliteres dízelt..

    De amúgy a régi 16i compactokban(e36) ,megnézed a fiatalokat ugyanúgy nyomják mint a fiatal suzukisok annyi különbséggel h 1.3as suzuki előtt nem nagyon szoktak lenni. :D Inkább mögötte de ez nagyon off..

    Lényeg mindenki vezessen úgy ahogy biztonságba érzi magát, illetve ahol még érzi az ő és az autója határait.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák