Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz roberto211 #22027 üzenetére

    100k-ert nem lesz csak bontott adagolod.
    Tudom, utanajartam, ugyanilyen adagolom volt.
    Komplett felujitas 200k.
    Turbo gondolom valtozo geos... A fix geos 100k... A valtozo tobb.
    Persze bontott van 30-50-ert is, vagy elmegy 10k-t, vagy nem.
    Soroljam?
    Ez a lengokar szett milyen marka, stb?
    Mingyart ranezek unixon, es azt elosztom kettovel, az a realis ar, szerintem.
    Annal olcsobban nem nagyon jossz ki sose.

    Es ezek nem szerelo fuggo arak...
    Az adagolot jo ha 2 helyen fel tudjak ujitani mo-on, a turbot tobb helyen, de 5-nel tobb hely nem ajanlott, es ezek 10k-s szorassal dolgoznak arban, ugye turbo erintett engem is, laza szazas repult. Persze kinai belsovel megvan 50-bol, jo ha elmegy 10k-t.

    [ Szerkesztve ]

  • tboy93

    nagyúr

    válasz roberto211 #22027 üzenetére

    Nem osztani akarom az eszt, csak felnyitni a szemed! Ha normalisan karban akarsz tartani egy ilyen kaliberu autot, akkor az nem ot forint lesz. Hondaba is van gombfej 5-ert meg 30-ert is. Nyilvan meg kell talalni az arany kozeputat, de ha 50-bol alaraksz egy futomuvet az audinak akkor fel ev mulva kezdheted elolrol.

    Mindenkinek tudnia kell a korlatait, en is megvehettem volna az audit, de a fenntartasi igenyeim, azaz hogy milyen allapotban szeretnem tudni az autot magasak. Az 2.5 v6 tdi audit nem tudnam normalisan szervizelni, ergo le is mondtam az ehhez hasonlo premiumokrol eleg hamar. Persze van akinek belefer a felujitott gatlo, meg a letaknyolt rozsdafoltok, meg a gittelt sarvedoivek es meg sorolhatnam, en nem ez a fajta vagyok. Ha megveszek valamit azt probalom a leheto legjobb formaban tartani.

    Amit kornelka is ir, nezz korul unixon alkatresz ugyben, nezz jobb markakat pl. monroe es felezd az arat, kb az a realis valoban :)

    Na lenyeg a lenyeg, nem oltogatni akarlak, csak gondold at ezt rendesen, mert valoban nagy feeling egy 2.5 v6 audi, de a stift utan meg ez a fapad honda is hiperterugras alkatreszarban nemhogy az audi.

    Peace.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák