Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz negroo #21579 üzenetére

    Azért ez nem így van. Nekem egy '94-es ütött-kopott Swiftem van, gurul, de ennyi. Nincs benne semmi, kényelmetlen, hangos, beázik, minden baja van szegénynek. Egész egyszerűen elöregedett. Akkor látni csak igazán a különbséget, amikor beülök a 2009-es szolgálati SX4-be, onnan meg mondjuk a 3 éves szolgálati Nissan Pathfinderbe, vagy akár megnézem keresztapám új Vitaráját. Nyilván ég és a föld az én régi csotrogányom meg ezek a nagy értékű, új autók. Én egyébként nem várom el az autómtól, hogy luxus legyen, de azért 2015-ben nem felel meg az én elvárásaimnak az, amit a Swiftem nyújtani tud. Annyit szeretnék, hogy legyen biztonságos, legyen benne legalább 2 légzsák, ABS, állítható kormány és ülésmagasság, egy normális hifi meg klíma, ne legyen annyira hangos országúton meg sztrádán, hogy üvölteni kelljen az autómban és legyen megbízható. Ezek nem nagy elvárások, nem kell nekem automatikusan sötétedő tükör, kanyarkövető fényszóró, parkolás asszisztens meg automatikus sávtartás meg ilyen marhaságok. Egy egyszerű, modern autót szeretnék, ami nem volt sz@rrá törve korábban és jó műszaki-esztétikai állapotban van. Csak egyre inkább az az érzésem, hogy ezt használtan nem fogom megtalálni. Már csak azért sem, mert ha eladóként gondolkodom és lenne egy ilyen autóm, nem adnám el, hanem teljes megelégedettséggel használnám. Akkor adnám el az autót, ha nagyon öreg, leharcolt példányról van szó, vagy valami gáz van vele...

Új hozzászólás Aktív témák