Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Tom1939 #21301 üzenetére

    nagyon jók a gyári nyári gumik. komolyan, nekem eddig talán legjobb nyári gumijaim fékútban, ever. rendesen ki kell támasztani a cuccokat, mert repülnek :)

    és a téli szettet is alapvetően dicsérik. én mondjuk nokian wd4et vettem rá, mert nem tetszik a 215ös szélesség, ezért sx4 felnire, de még nincs vele tapasztalat.

    a 4 évszakos gumi meg sose jó. se nyáron, se télen nem tapadnak úgy,mint a szezonális gumik. és elég nagy a különbség, sztem nem érdemes ezeket feláldozni.

    igen, a könyöklőre nekem is ilyen 55-65 körülre mondták, de nagyon szét kell állítólag szedni a kocsit, mert nem csak felcsavarozzák, hanem elemeket is cserélni kell hozzá. szerelve lett volna 85. akkor még sokalltam, de most már megvenném.

    a saját autóm az xenonos, gyári xenonos. anya autója a vitara előtt egy focus volt. tök jó fényt lehetett elérni az emelt fényerejű sima H4esekkel. alapvetően nem éreztem rosszabbnak. hamar kiégnek (1-2 évente), de egy csarnok van a vitara moterterében, nagyon könnyen ki lehet majd cserélgetni.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák