Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Dare2Live #2023 üzenetére

    aesir: a lámpája.

    Dare2live: én erre az mr wagonra mondtam, hogy olyan minis, swfites összelopott. Swiftből a magas ajtók, kis ablakok, ablakív jött , a miniből a lámpa , lásd: [link]
    Nem csak én vagyok az első, akinek nem jön be a swift kinézetre, nálunk otthon a szüleimnek sem. (Hiánba na, ilyen a család...)
    (Egyébként sorry, de nekem nagyon bumfordi és gömbölyű a swift, annyira oylan, hogy az már szerintem csúnya... De ahogy az eladási statisztikát, meg az utcát nézem, tényleg egyedül vagyok azzal a véleményemmel, hogy egy autó sedanos kinézetű legyen.na jó vannak kivételek, a honda jazzt nem rugdosnám ki magam alól:U ))
    Ezzel pédául maximálisan elégedett vagyok, mit ne mondjak szerelmes vagyok belé ([link])Hiába no, nemhiába ezt választottuk:U ....(

    Fokukac: jaaaaaa, azt hittem írja a tankolást+ fogyasztást, nem a pillanatnyira hittem:B:B Csak mert nekünk ez számolt érték:U
    Nagyon beszólogatós kedvedben vagy ma:U Az új ladából csak a tuningolt verziók tetszenek:D

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák