Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz divot #1935 üzenetére

    Nem kímélted szegényt.:U;] ''Igazi'' városi (fürge) autó szvsz.

    Egyébként mint írtam, neki mindig is tetszett, de nem lenne a kistigrisünk lecserélve rá:U

    Dare2live: 2 ovodás kisiskolás gyerekkel talán elvan vele. De egy babakocsitól már teli is a csomagtér, PElusokat nem tudom, de szerintem abból se kell sok..
    amellett egy 10-12 éves gyerek is még gyerek, én 12 évesen kb 165-170 cm voltam:U

    Hogy miért vannak itthon az emberek nagy részének kisautók?:U HÁt mert kb. erre telik(ha újonnan veszik).

    Egy kétgyerekes családnak már minimum liana méretű kocsi kell, hogy normálsian jól elférjenek. Akkor is ha a gyerekek már nem 2-3 évesek, hanem mondju akkro veszik az autót, mikor már picit nagyobbak.

    De kérdezd meg divotot, ő is megmondhatja, hogy egy gyerekkel mennyire férnek el, modnjuk nem tudom járkáltak -e már valamerre,de meg merem kockáztatni, pár év múlva, vagy esetleg a következő babánál már kinövik.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák