Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doze

    aktív tag

    válasz meroly #18146 üzenetére

    Szerintem nem éri meg nyáron télivel közlekedni. Jó persze ha tényleg csak város. Mert nagyjából minden jó száraz útfelületre.

    A négy évszakos gumikat is temetik, pedig egyre terjednek. Ha már nincs pénz 2 szett gumira, akkor mi a jobb? nyáron semennyire sem jó téli, ami elkopik, szemcsésedik a melegtől, és télen még annyira sem jó.

    Vagy a négyévszakos ami valóban nem ér fel a sem nyárihoz sem a télihez, de legalább egy köztes kiegyensúlyozott átlagot ad.

    Egyébként nagyobb probléma a használt gumi vásárlás. Én láttam már 8 éves 90% gumit, de az gyakorlatilag kuka, a futófelület semmit nem jelent. A 7 éves téligumi a nedves úton úgy csúszott mintha jégen mentél volna. A nyári meg olyan kemény volt mint a kő...

    Szerintem ilyen kis méretben megéri 2 szettet tartani, vagy ha nem is kettőt de legalább újakkat venni. Nem olyan drága. Főleg ha tudod hogy 2-3-4 év múlva is azzal az autóval fogsz közlekedni.

    Én inkább le sem írom mennyi pénz ment egy garnitura új dunlop sp bluresponséra.

Új hozzászólás Aktív témák