Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Szeke #1246 üzenetére

    Hat eddig annal 3 esetnel nem volt ket egyforma orvosi megallapitas, az extrem protanomalia-tol kezdve a nagyon enyhe valtozatig mondtak eddig mindent, az SZTK-ban osszecsodult ram a szemeszeti osztaly, amikor eloszor visszamentem oda, hogy eddig En ugy tudtam Szin=OK -mert addig mindeg az szerepelt a kartonomon-, aztan egy alkalmassagi vizsgan ugy visszadobtak szintevesztesre, hogy csak neztem mi van. Akkor is, mint elotte, oda-vissza elolvastam nekik mind a ket fele pottyos konyvet, de abba a bigyoizebe amibe nezni kell, abban viszont egybol rossz vagyok. Azota is voltam vizsgalaton az SZTK-ban, mert lejart a jogsim, rutinbol elem teszik a konyvet, mondom a dokinak, ez minek, ugyis szinteveszto vagyok, rajta van mar itt is a kartonomon (szin=ok, szin=ok...szin=ok, szin=nem ok, meg utana egy bla-bla-bla 3 soros szoveg), benne van jogsimban is, ha most is jo lesz, kitorlik belole? -Nem. Aztan el is tette.

    Ugy kerult ra a kartonomra, hogy egyszer felhomalyos rendeloben kellett neznem a pottyos konyvet es 1-t hibaztam, aztan kukucska abba izebe, huu de szinteveszto is vagyok, na egybol elolvastattak az egesz pottyos konyvet, de az meg jo volt (asszem vmi 40 oldala van). Ezutan mentem vissza az SZTK-ba. Na, hogy biztosak legyenek magukban, elkuldtek a Gyali uti szemeszeti nemtommarmibe, klinika az vagy vmi ijen, na ott is 3 doki elott elolvastam a pottyoskonyvet de ott hibatlanra, nem volt felig beforditva a reluxa, fel volt huzva teljesen. Neztek is hogy ez vajon, hogy is lehet. De a kukucskazos ize az megint kidobott. Aztan Ok megbeszeltek, hogy az a biztos -nekik-, hogyha rairjak szinteveszto vagyok.

    Egyebkent letezik ra korrekcios szemuveg, egy magyar doki feljesztette ki, a doki neve dr Abraham Gyorgy.

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák