Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doze

    aktív tag

    válasz Kornel #12011 üzenetére

    Nem tom nekem is a Lexus vagy Honda lenne.... ha nem lenne hitel, meg frank ;] nekem ilyen 3-4-5 éves Accordok amire hajlandó lennék pénzt kiadni.

    Csak 1 nagy baj van. Alsó-közép kategóriás autót szinte lehetetlen eladni normális áron. Fillérekért meg ugye nem biztos jó üzlet elpasszolni az autót, aztán veszel egy dögöt ami nem is biztos hogy normálisan működik.

    Ilyen 200-300-400ezres autók jól forognak. Csak aki középosztálybeli és nem full fapad(agyonhasznált BMW) kéne hanem mondjuk valami közepes felszereltséggel megbízható járgány. No hát abból van kevés. A pénzes embickéknek meg nem Sx4 kell... :(

    Mikor az Ignist hirdettük 5 évesen 80e Km-rel, akkor is jöttek ilyen elszállt emberkék (nem cserélnénk e el 191ezret futott Opel Astra F-re 55Le). Mondtam neki nem... erre még rátett egy lapáttal hogy ráfizet még 200eFt-t :)) Hát komolyan mondom :W :W

    Akkor mikor az Aprilia AF-1 125 motoromat hirdettem... Senkinek nem kell egészben motor, rendszámmal (átírás, vagyonszerzési adó stb) Ilyen e-maileket kaptam: "Cső! nekem a blokkból kéne a főtengely".... Aztán végén a váz+blokk páros ment el 110eFt-ért.. A maradék alkatrész most is ott áll halomban..

Új hozzászólás Aktív témák