Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0mbi

    senior tag

    válasz Ace Ventura #8010 üzenetére

    No... latom voltak fejlemenyek :) (kevesbe vidamak)
    Hat en elso nekifutasra egy jo szerelot keresnek. Es elfelejtenem azokat a koklereket ahova vitted. (ugye ugy voltak vele hogy szegeny szuzis, errol max egy 20 as huzunk le, szarjuk le...kb)
    Szoval szerelo. En nem markaszervizrol beszelek. az egy kulon allatfaj.

    A lambda szondat nem huzogatnam. Egyebkent elkepzelheto az is hogy az a szar.
    Kicsit ugy tunik hogy ha varosban zabal sokat akkor alapjaraton szar a keverek. Ezert is van alacsony alapjarat mert valamibol tobbet kap (pl benzin ;) )ami megmagyarazza a fogyasztast/
    Mihelyst elkezded tolni maris jo a keverek es akkor mar csak 7 et zabal.
    ahogy elobb emlitettek: ecu, lambda, vagy nekem meg a map szenzor is belefer (levego mennyiseg mero)
    No de mivel mint emlitettem en ezeket a kutfo fejembol szedem, szoftveres vegzetseggel. Szerelot neki!

    En anno a suzit a gubacsi utra vittem de nem a suzukiba hanem az elejen van egy autoszerelo (oke talan... nem emlekszem a nevukre)
    ok jo arcok voltak. De ha varsz hetfoig, akkor van egy suzuki csodadoktor szentendren, megprobalom kideriteni hol (o szakszervizbe dolgozik, otthon meg kicsit tobb odaadassal csinalja ugyanezt ;) )
    Ha megvan atdobom a szamat.
    udv

Új hozzászólás Aktív témák