Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    válasz Szalma #766 üzenetére

    oh ha te tudnád milyen motorok vannak már! csak mind szépen egy széf alján csücsül mert a gazdasági érdekek igy kiványák, amig olaj van addig az vezérli a világot, majd ha nem lesz...
    részemről mivel autos suliba jártam ,és jó összekötetése van a vw vel, láttam,ültem személyesen olyan poloban amiben hirehamva se volt az un belső égésű motornak helyette volt hidrogén meg oxigén, ne kérdezétek hogy müködött, csomiban nagy tartályok csövek eletromos kábelek, motort térben mégtöbb és 2 elektromos motor, ugy indult meg a kisauto 4 személyel hogy a hajam fogtam benne, és hangtalanul, és a töltö áramü fékek miatt kb ugy is lassult(nesze neked abs)
    már ránézésre is elég jól öszerakot szerkezet volt, nem az az öszedobot kidolgozatlan prototipus jellege volt
    és mindez 2002 ben
    már réges rég rendelkezésre álna a technologia, ami kiváltaná a belsö égésű motort, az acél karoszériát,és a kerekeket is akár
    egyszerüen nincs érdekében senkinek se legyártani egyenlőre(sőt pont hogy pár cégnek embernek van érdekében hogy ezeket ne gyártcsák, gondolk itt az olaj és fémipari cégekre és a gumi gyártókra) miböl profitálnának szegények ha létezne olyan jármű, amiben nem sok fém van benzin se kell bele, és még csak kerekei sincsenek :D

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák