Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz Davidof92 #7494 üzenetére

    Nézd, nekünk is van, és tényleg eléggé jó, pedig egy ratyi kis 8.5 éves Poloról beszélünk. Csak épp ha átülök egy másik kis autóba, akkor az recseg ropog, nyikorog, a fosvágen meg nem. Azért dícsérik, mert jó az összeszerelés minősége. Igen, a megbízhatósággal vannak gondok, de nem annyi, mint azt 1-2 ember gondolja. Használtan drága, hála istennek, örülünk is neki, újonnan pedig gyak alig mint a többi. Szóval jó autókat gyártanak na, azért is szeretik ennyien. Nem azt mondom, a Suzuki is jó, minőségben főleg, csak épp az anyaghasználat és tsai nem megy még nekik. De szerintem a következő Swiftre az is javul majd. Szóval nálunk szerintem azért nézik le annyian, mert egyszerűbb konstrukció, és ugye az ezzel járó dolgokat sokan nem szeretik. Persze, nevetséges, amikor feszítenek a 20 éves fosvágenben, mert az menő, nem az éppen kurva gáz, de ha valaki újonnan veszi, vagy pár évessen, akkor igenis egy nagyon jó alternatíva. Az értéktartása jó, a minősége jó, a biztosítás/közelező is elég normális áron van rá szóval én jónak tartom őket. De tény ami tény minimál autózásra nem a VW való.

    Néztem első autónak kocsikat. Egy 2008as Swift(GC AC 55k km) 1.3 milla, egy 2006os polo (Trendline Klímával) kb 1.4. Km szám kb megegyezik. Szerintem ez nem épp vészes difi azért.

Új hozzászólás Aktív témák