Új hozzászólás Aktív témák

  • NoX

    senior tag

    válasz SzalaiG #7048 üzenetére

    Köszi mindenkitől a véleményeket!

    Nagyon rosszakat hallottam ettől az ismerőstől a Suzukikról. Testvérének műhelye van, és nagyon nem ajánlják. Az tényleg igaz, hogy még az új Swiftek is 9-10 litert esznek városban? :F

    Nem is tudtam ezt a kilométer óra átfordulást. Ezek után már én sem hiszem el azokat az 30-60E-t futott autókat, tuti néhányszor átpördültek, és még csak vissza sem kellett tekerni:(
    De vajon miért 99999-ig van a számláló? Annál tovább nem tervezték, hogy működni is fog? :F

    Végül ezt ajánlották és ezt is vettem meg: PEUGEOT 306 Husky
    Ha már nem élne a link: PEUGEOT 306 Husky adatlap

    Eddig tetszik, nagyon szép állapotban van. Elegáns kinézetű, kényelmesen tágas belül, hátul is jól elférni, hatalmas a csomagtartója.

    Hétfőn viszem eredetiségvizsgálatra és kötelezőt kötni rá, aztán megyek is vele a márkaszervizbe, mert kuplung csúsztatásnál nyikorgó hang jön a motorból (egyesben, kettesben, rükvercben lassú tempónál, leginkább parkolásnál), meg nagy sebességről lefékezve kopogás hallatszik, míg nem váltok vissza, vagy teszem üresbe. Remélem nem lesz komoly gáz vele:S Természetesen próbaútnál ez nem derült ki.
    Márkaszervizbe csak akkor vihetem vajon, ha már az én tulajdonomban van?

    Ma megvettem a T betűt is rá :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák