Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz dethroner #61001 üzenetére

    Nem nagyon ide tartozik, csak egy példa.
    A felforralt és lehűtött tej 0 – +5 °C-on tárolva több napig eltartható, és fogyasztható.
    Erről ennyit.
    Az autót, mindenki úgy és annyit használja saját kedvére amennyire szeretné, illetve amennyire a pénztárcája engedi.
    Ez mindenki saját magánügye.
    Az autó akkor lesz amúgy kevesebb az utakon, ha megint totális vírus helyzet miatt, Home-Office lesz, érezhetően kevesebb volt) vagy szmogriadó.
    Ne felejtsük el, évekkel ezelőtt kevesebb volt az üzemanyagok ára, akkor is dugó volt, meg most is.
    Mondjuk ha nem menne be mindenki a kereszteződésbe annak ellenére, hogy nem tudja azt biztonságosan elhagyni, szerintem a dugók 60%-a megszűnne. Hiába zöld, ha nem tudsz menni, mert a keresztirányú forgalom akadályoz.
    Összefoglalva: sajnos nem lesz jóval kevesebb autó, csak kevesebb lesz ideiglenesen.
    Árstop ide, árstop oda, beleértve az élelmiszereket, minden kegyetlenül drágul.
    Azért nem meri kivezetni az üzemanyag árstopot, mert elszabadulna az infláció. Micsoda, már most elszabadult. Ez közgazdaságtan. Nem a kis ember érdekli, hogy 480-forintért tankolhasson. Ez az egész parasztvakítás, amit kegyetlenül megfizettet velünk máshol.
    Itt be is fejeztem, mert felidegesítem magam.

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák