Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Xtomi #60007 üzenetére

    Sziasztok!
    Mi itt a Suzukisok vagyunk, ( jó, én hamarosan) , de remélem más is ide téved.
    Itt egy videó, amit mindenki nézzen végig!
    Ha már egy élet megmenekül, volt értelme linkelnem.
    Egy valami nem hangzik el a videóban. Ha villogó fehér fény jelzés van, az nem azt jelenti, hogy nem jön a vonat!
    Azt jelenti, hogy müködik a fénysorompó!!!
    Ettől függetlenül, ha hamis foglaltság miatt valaki kikezeli a bizbert, és nem tájékoztatja a közeledő mozdonyvezetőt írásbeli rendelkezésen, akkor nem 15-el, hanem akár 120-al fog jönni a vonat, fehér jelzés esetén is!
    Csak egy emberi hiba és lehet valaki ártatlanul meghal.
    Egyszóval, ha fehér a fény, akkor is nézzetek körül!!!
    Naponta megyek át a filmben bemutatott vasúti átjáróban és a vezetők, körül tekintés nélkül mennek át. Ilyesztő! Mentem mozdonnyal, hogy nyitva volt a sorompó és szabad jelzés volt a közút felé és képzeljétek el, közvetlenül a mozdony elött ment át a szerencsétlen mert a fehér fény villogott. Pedig egy Taurus nem kis mozdony, ráadásul még piros a is színe.
    Pont most lesz 4-én hatósági vizsgám is ilyenekből.
    Egyszer kiugrásra készültem a mozdonyból, mert egy kamion volt előttünk az átjáróban. 1 méterrel elötte álltunk meg. Ne hajtson be senki, ha nem tudja elhagyni az átjárót. Mondjuk a kereszteződéseknél is így lenne helyes és kevesebb dugó lenne.
    Egy 2000tonnás vonat fékútja majdnem 1000 méter.
    A végére ami fontos! Legtöbb helyen már a közeledő vonat kezeli a sorompót, vagyis ha pirosra vált, a vonat már jön!
    Bocsi, hogy ennyit írtam, de mindenkit várnak haza!

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák