Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz tatararpad #56011 üzenetére

    jó kapcsolatot ápolunk Lánycsókiakkal, bementünk ugye pedzegettük, hogy szükségem lesz egy Swiftre, lehetőleg áprilisi átvétellel (még a nagy dilik előttről beszélünk ill. a Suzukinál annyira nem is érezhető ez a dili) na mondták, hogy addig nem tudják eltenni, még akkor sem ha az 50% önrészt befizetjük.
    Rá pár hónapra picit élesedett a helyzet, jelezték hogy utcsó negyedév lesz és jön szállítmány, látnak látnak GL+ még fejegységgel és sok fejegység (ésatöbbi) nélkülit
    Ugye volt egy ügyesbajos egri kék GLX (nekem csak ez a felszereltség jöhetett szóba) na arról kiderültek érdekes infók, de még mielőtt lemondtam volna, jött a telefon Lánycsókról, hogy van X-es eltegye-e?
    Hát, hát nagy fejvakargatás (a szín az ami nem volt elsőre szimpi, hisz kék lett volna a favorit, asztroszürke metált nem is igazán nézegettem)
    OK, telefon hogy mehet, tegyék el, és így tudjuk kihúzni, hogy január első pár hetében fogom átvenni
    Itt volt az, hogy alku nuku, gumiszőnyeg lesz, én viszem a téligarnit, azt felteszik ill. a plusz kiegészítők árából csippentenek le nekem még egy kis százalékot
    Jelen pillanatban ténylegesen az van, hogy pl. ezzel a felszereltséggel nincs Swift (amit remélek, hogy 3-4 év múlva eladáskor számítani fog) és ha nem kérem, akkor a partnerkereskedésük értékesítője tud 3 emberkét, aki nyár óta vár rá....
    Szóval lehet, hogy SZFV nagyon jó fejek meg minden, de szerintem jelen helyzetben (hahun nézve napról-napra változó készletekkel és "bődületes" új árakkal felkerülő és kitudja, hogy fejegységgel rendelkező Swiftek kerülnek fel/fogynak le) nincs ilyen lehetőség

    Szerk.: Csak példaképpen, év elején mikor kalkuláltattam egy GLX-re ajánlatot, akkor annyiért kalkuláltak nekem, mint amennyiért most egy GL+ kerül.... és ugye masszívan megvan az 500-600e különbség a szintek között és még ne is beszéljünk a januári emelésről

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák