Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz tatararpad #55985 üzenetére

    Ahogyan Zsolt is írta, sajnos most nincsen alku. 2019-ben is már kb "hiánygazdaság" stílusban beszéltek az emberrel, egyetlen egy kedves és aranyos értékesítő hölgyet sikerült kifognom (őt máig bátran ajánlom bárkinek), na ő gyorsan levágta mi a pálya és azonnal stílust váltott. Már akkor is azt vitted ami volt és annyiért amennyi oda volt írva, nem volt alkudozás, zsiványkodás, cigánykodás, volt egy ára aztán annyi, ha kértél volna bele valamit pluszba akkor felár. Kaptam ajándék gumiszőnyeget és az olcsóbbik kedvezményes áron hoztam el, ennyi. Színfelárat belealkudni? Órát középre a Vitarába? Olvasok itt olyanokat hogy miket alkudtatok bele, hát hiszem is meg nem is, mert én nagyon nem ezt láttam. Ha nagyon hepciáskodok, akkor megmondják hogy viszlát, ott a kövi vevő az ajtóban... Én is úgy mentem be hogy majd jól belealkudok télikerékszettet meg tetőcsomagtartót meg csomagtértálcát, mert mások is belealkudták, hát jó nagyot koppantam... Olvastam olyat aki az automatát alkudta bele a GL+-ba... nem tudom mekkora vásári kofa lehet a delikvens, de engem pároslábbal rugtak volna ki szerintem ha csupán megemlítem. A fiam kapott ingyen egy kisautót a vitrinből, mert sokat kellett várnia, na tessék, nagy biznisz volt. :DDD

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák