Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    Nekem annó 2018ban iszonyatosan jó áron sikerült szereznem 4db vadiúj Vitara gyári GLX felnit (18e/db), arra rakattam a gyári Yokohama nyári gumikat és a GL+ felnit elvittem szinterezni, homokfúvással gyári szürke le, fekete szinter fel. A 4db TPMS gyári szelep a vitata fb csoportban annó 20e/4db áron ment, azt vettem bele. Az egész autóról kiiktattam a szürke részeket, elől hátul fényezett betétek a lökharítóban, gyári fekete dekor elemek. Csak a tetősín maradt szürke, de azt felesleges fóliázni. A téli gumim GT (general tire - Continental csoport 1915 óta, több, mint 100 éves múlttal) 4. szezonját kezdi, tökéletesen tapad, jók a menettulajdonságai. Téli gumit én 5 évente cserélek, így inkább az ár érték arányt figyelem.
    talán a fekete felni jobban is mutat, mint a két tónusú, de.a GLX felnit nem lenne szívem szinterezni. Meg így mindig van fél évente egy kis újdonság az autón.
    A szürke kiiktatása rengeteget dobott az autón! A hűtőrács is gyári, azt is a FB csoportban vettem 15e forintért :D

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák