Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz racerx #55086 üzenetére

    "Aztán ha az ember paranoiás, bizalmatlan, óvatos, és ezt meg azt lát, vél , gondol bele, az más lapra tartozik, azt nem lehet beárazni."
    Így ahogyan írod, csak nem paranoia ez, csupán "egészséges önvédelemnek" merném nevezni. Nekem az jött le mindegyik beszélgetésből, hogy "gyere csak barát, kapsz egy olajcserét aztán fizethetsz". Nem tudom hány olyan autó van amiben ezeket ténylegesen cserélték is, ezért gondoltam hogy 4L olajért meg egy olajszűrőért nem fizetnék 60ezret, aztán megcsinálom én is itthon 15ből. Biztosan van aki ezeket becsülettel elvégzi, csak én nem akadtam még rá...
    De mint ahogyan Gyöszörnek is leírtam, van itthon fékfolyadék (DOT4+), veszek még 4L olajat meg egy olajszűrőt és megoldom én, mégse 40-60ezer, a végeredmény meg kb ugyanaz lesz. A váltóolaj meg nem sürgős, csupán praktikus lépés lenne ha már egyszer a szervizben felemelik a kocsit...

    Ha meg ennyire bibliának vesszük a karbantartási utasítást akkor sokaknak 6 havonta kellene olajat cserélni, de erősen kétlem hogy ezt bárki is megtenné (biztosan van, de elenyésző lehet a számuk a többiekhez képest)

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák